|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Материал холста | Поролон |
|---|---|
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Крепление холста | Клейове |
| Гарантия | 14 днів |
| Отправка | 1-2 дней |
| Материал втулки | Пластик |
| Комплектация | З ручкою |
| Тип | Структурний валик із ручкою |
| Размер | 8 х 80 х 250 мм |
| Материал ручки | Пластик, метал |
| Страна-производитель | Китай |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 21-008 |
| Ширина рабочей поверхности | 250 мм |
| Диаметр стержня ручки | 8 мм |
| Структура холста | Горошок |