|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Кріплення полотна | Клейове |
|---|---|
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Комплектація | З ручкою |
| Тип | Структурний валик із ручкою |
| Розмір | 8 х 80 х 250 мм |
| Матеріал ручки | Пластик, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 21-008 |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Структура полотна | Горошок |
| Матеріал полотна | Поролон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |