|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Рівень адгезії | Високий |
|---|---|
| Артикул | 100-146 |
| Отправка | 1-2 дней |
| Сила адгезії | 2Н/25мм |
| длина | 10 м |
| Температура експлуатації | Від -20 до +90°C |
| Страна-производитель | Украина |
| Толщина | 0,26 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Цвет | Белый |
| Основа стрічки | Склотканина+синтетичні волокна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |