|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Довжина | 10 м |
|---|---|
| Температура експлуатації | Від -20 до +90°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 0,26 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Білий |
| Основа стрічки | Склотканина+синтетичні волокна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 100-146 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 2Н/25мм |