|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Рівень адгезії | Початковий – високий, кінцевий – надвисокий |
|---|---|
| Артикул | 101-038 |
| Отправка | 1-2 дней |
| Сила адгезії | 38Н/25мм |
| длина | 2 м |
| Температура експлуатації | Від -40 до +120°C |
| Страна-производитель | Украина |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Цвет | Прозрачный |
| Основа стрічки | Піно-акрилове |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |