|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина | 12 мм |
|---|---|
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Колір | Прозорий |
| Основа стрічки | Піно-акрилове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Початковий – високий, кінцевий – надвисокий |
| Артикул | 101-038 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 38Н/25мм |
| Довжина | 2 м |
| Температура експлуатації | Від -40 до +120°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 1 мм |