|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна-производитель | Украина |
|---|---|
| Толщина | 0,5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Клейовий склад | Відсутній |
| Цвет | Прозрачный |
| Основа стрічки | Силікон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Рівень адгезії | Пропорційний рівню розтягування |
| Артикул | 101-162 |
| Отправка | 1-2 дней |
| длина | 3 м |
| Температура експлуатації | Від -60 до +210°C |