|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Рівень адгезії | Пропорційний рівню розтягування |
|---|---|
| Артикул | 101-162 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Довжина | 3 м |
| Температура експлуатації | Від -60 до +210°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Клейовий склад | Відсутній |
| Колір | Прозорий |
| Основа стрічки | Силікон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |