|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Особливості | Ущільнена |
|---|---|
| Розмір | 130 х 270 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 100-399 |
| Довжина | 270 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Матеріал | Поролон із пластиковою ручкою |
| Ширина | 130 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Відправлення | 1-2 дні |