|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Размер | 8 х 180 мм |
|---|---|
| Материал холста | Прогумований поролон |
| Артикул | 21-003 |
| Ширина рабочей поверхности | 180 мм |
| Комплектация | З ручкою |
| Материал ручки | Пластик |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр стержня ручки | 8 мм |
| Отправка | 1-2 дней |
| Крепление холста | Клейове та закріплене заглушкою |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Тип | Притискний валик із ручкою |