|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна-производитель | Украина |
|---|---|
| Отправка | 1-2 дней |
| Особенности | Посилена |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 120 x 190 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Артикул | 200-001 |
| длина | 190 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Плотность | 90 кг/м3 |
| Материал | Полиуретан |
| Ширина | 120 мм |