|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна-производитель | Украина |
|---|---|
| Толщина | 115 мкм |
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Цвет | Прозрачный |
| Основа стрічки | Поліпропіленова плівка |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-003 |
| Отправка | 1-2 дней |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| длина | 25 м |
| Температура експлуатації | Від -40 до +80°C |