|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Отправка | 1-2 дней |
|---|---|
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| длина | 25 м |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Страна-производитель | Украина |
| Толщина | 160 мкм |
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Цвет | синий |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-166 |