|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна-производитель | Китай |
|---|---|
| Артикул | 07-008 |
| Материал стержня | Сталь |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр ручки | 8 мм |
| Отправка | 1-2 дней |
| Ширина ручки | 250 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Размер | 8 х 250 мм |
| Материал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |