|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Гарантия | 14 днів |
|---|---|
| Диаметр ручки | 8 мм |
| Отправка | 1-2 дней |
| Ширина ручки | 180 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Размер | 8 х 180 мм |
| Материал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Страна-производитель | Китай |
| Артикул | 07-007 |
| Материал стержня | Сталь |
| Страна регистрации бренда | Украина |