|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна регистрации бренда | Украина |
|---|---|
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр ручки | 6 мм |
| Отправка | 1-2 дней |
| Ширина ручки | 150 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Размер | 6 х 150 мм |
| Материал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Страна-производитель | Китай |
| Артикул | 07-006 |
| Материал стержня | Сталь |