|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Ширина лезвия | 25 мм |
|---|---|
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Артикул | 23-009 |
| Вид леза | Сегментное |
| Материал | Пластик із гумовими ручками + метал |
| Длина ножа | 17,5 см |
| Особенности | Посилений, металеві напрямні |
| Толщина лезвия | 0,7 мм |
| Страна-производитель | Китай |
| Длина лезвия | 12 см |
| Отправка | 1-2 дней |
| Материал лезвия | Сталь |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |