|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Ширина | 30 мм |
|---|---|
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Цвет | Белый |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-020 |
| Отправка | 1-2 дней |
| Сила адгезії | 6Н/25мм |
| длина | 20 м |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Страна-производитель | Украина |
| Толщина | 110 мкм |