|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Назначение инструмента | Для обрізки гілок та сучків |
|---|---|
| Страна производитель товара | Китай |
| Длина лезвия | 70 мм |
| Вага садового інструменту | 600 г |
| Материал лезвия | Сталь |
| Артикул | 70-027 |
| Тип инструмента | Веткорезы, сучкорез |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Длина изделия | 400 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Материал ручки | Ручка сталь із пластиковим покриттям |
| Доставка/оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 30 мм |
| Тип лезвия | Обводное |