|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Особенности | Емальовані грати печі, оснащені запобіжним клапаном, п'єзопідпал. |
|---|---|
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Количество конфорок | 1 |
| Дополнительная характеристика | Пластиковий кейс |
| Температура пламени | 1400 °С |
| Тип товара | Газовая плитка |
| Гарантия | 14 днів |
| Вес нетто (гр) | 2.5 кг |
| Совместимый баллон | Газовий картридж із цанговим з'єднанням |
| Размер | 34 х 27 х 8 см |
| Страна производитель товара | Албанія |
| Расход топлива | 150 г/год |
| Тип соединения | Цангове з'єднання, під низький купол балона |
| Мощность, Вт | 2000Вт |
| Доставка/оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Артикул | 32-052 |
| Топливо | Газ |