|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
|---|---|
| Довжина щетини | 35 мм |
| Розмір | 3/4" дюйм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 04-001 |
| Вид | Флейцева |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Відправлення | 1-2 дні |