|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Кількість | 10 шт |
|---|---|
| Толщина лезвия | 0,3 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Материал лезвия | Сталь |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 23-004 |
| Вид леза | Сегментне |