|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Артикул | 23-004 |
|---|---|
| Вид леза | Сегментное |
| Количество | 10 шт |
| Толщина лезвия | 0,3 мм |
| Страна-производитель | Китай |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Отправка | 1-2 дней |
| Материал лезвия | Сталь |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |