|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-151 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 11Н/25мм |
| Довжина | 5 м |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 17 мкм |
| Ширина | 60 мм |
| Клейовий склад | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Основа стрічки | Поліетиленова плівка |