|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Матеріал шубки | Поролон |
|---|---|
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Комплектація | Без ручки |
| Розмір | 8 х 80 х 250 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 1-11 |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Кріплення шубки | Клейове |
| Кількість | 1 штука в упаковці |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |