|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Артикул | 100-395 |
| Довжина | 210 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Матеріал | Повсть + пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Особливості | Посилена |
| Розмір | 100х210 мм |