|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Розмір | 125х480 мм |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 100-093 |
| Довжина | 480 мм |
| Матеріал | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 125 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Особливості | Посилена |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |