|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Основа стрічки | PET плівка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Артикул | 101-144 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 48Н/25мм |
| Довжина | 5 м |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 210 мкм |
| Ширина | 10 мм |