Кількість
|
Вартість
|
||
|
Властивості
Вологостійкий клей для дерева.
- Вологостійкий однокомпонентний меблевий клей на основі модифікованої самозшивної дисперсії ПВА .
- Готовий до застосування.
- Білий, після висихання прозорий.
- Добре розподіляється по поверхні завдяки спеціально підібраній в'язкості.
- Відкритий час роботи з клеєм 6 хвилин.
- Швидко схоплюється.
- Утворює міцний еластичний клейовий шов, який витримує сильні динамічні навантаження і температуру від -30°C до +80°C. >
- Клейовий шов має чудову стійкість до впливу води.
- Клас вологостійкості D3 (стандарт EN 204/D3).
- Клейовий шов можна фарбувати.
- Водорозріджуваний, без запаху.
- Не містить органічних розчинників.
Склад
Самозшивна дисперсія полівінілацетату, функціональні добавки.
Призначення
Склеювання виробів з деревини, які експлуатуються за нормальної та підвищеної вологості. Чудово підходить для столярних робіт. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Рекомендується для монтажного склеювання ламінованих та паркетних покриттів, а також для приклеювання натурального паркету та паркетних покриттів.
Не підходить для склеювання об'єктів, що постійно перебувають під впливом води . Не призначений для приклеювання матеріалів з пластмаси.
Вікна, двері, виготовлення дерев'яних меблів ( в тому числі для кухні та ванної кімнати), садових меблів і т.д.
Підготовка поверхні перед фарбуванням
Поверхні повинні бути міцними, рівними, сухими, очищеними від бруду, пилу, жиру, неміцних матеріалів, що відшаровуються. Гладкі (глянсові) поверхні обробити наждачним папером до матовості. Вологість деревини від 7 до 12%. Оптимальна температура клею, повітря, матеріалів для склеювання від +15 до +20°С, відносна вологість повітря 50-70%. При нижчій температурі клей схоплюється набагато довше. При високій температурі (вище +30 °С) волога випаровується занадто швидко і клей не встигає достатньо схопитися, тому міцність клейового шва може бути знижена. При температурі вище +30°С клей необхідно наносити на невеликі ділянки, щоб знизити ризик швидкого висихання та втрати властивостей, що склеюють. Температура повітря, клею, матеріалу, вологість повітря, якість і вологість матеріалу, кількість клею, що наноситься, значно впливають на час схоплювання і висихання, міцність склеювання.
Застосування
Перемішати. Клей нанести тонким шаром на одну з поверхонь, що склеюються. На м'які породи деревини наносити товстий шар клею, а на жорсткі породи. тонкий шар. Для склеювання сильно поглинаючих поверхонь і твердих порід деревини (бук, дуб, ясен, тропічні породи деревини) наносити клей на обидві поверхні, що склеюються. Не пізніше 6 хвилин після нанесення клею з'єднати деталі, притиснути і покласти під прес (тиск: 1-5 кг/см2) на 10-20 хвилин. Поверхні з твердих порід деревини та нерівні поверхні витримати під пресом не менше 50 хвилин. Надлишки клею відразу видалити ганчіркою.
Робочі інструменти
Пензель, валик, шпатель.
< span style="font-size:18px;">Очищення інструментів
Відразу після використання промити водою. Засохлий клей очищається механічно.