|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Рівень адгезії | Високий |
|---|---|
| Артикул | 101-028 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Довжина | 5 м |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 0,9 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Білий |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |