|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Товщина | 300 мкм |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Сірий |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-148 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 23Н/25мм |
| Довжина | 10 м |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Країна-виробник | Україна |