|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина | 50 мм |
|---|---|
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорний |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-102 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| Довжина | 50 м |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 240 мкм |