|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Довжина | 10 м |
|---|---|
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 240 мкм |
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорний |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-100 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |