|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Рівень адгезії | Високий |
|---|---|
| Артикул | 101-172 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| Довжина | 25 м |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 160 мкм |
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Червоний |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |