|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина | 300 мм |
|---|---|
| Матеріал ручки | Пластик + гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Розмір | 300 х 80 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 111-075 |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Сталь із нержавіючим покриттям |