|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Матеріал | Сталь із нержавіючим покриттям |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал ручки | Двокомпонентна (пластик + гума) |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Розмір | 200 x 50 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 111-079 |
| Довжина | 200 мм |