|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна-виробник | Китай |
|---|---|
| Артикул | 07-012 |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Ширина ручки | 180 мм |
| Тип | Телескопічна |
| Розмір | 8 мм х 180 мм, 0,45 м - 0,9 м |
| Матеріал ручки | алюминий |