|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Матеріал стрижня | Сталь |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр ручки | 6 мм |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Ширина ручки | 100 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Розмір | 6 x 100 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 100-005 |