|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр ручки | 6 мм |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Ширина ручки | 150 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Розмір | 6 х 150 мм |
| Матеріал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 07-006 |
| Матеріал стрижня | Сталь |