|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Гарантія | 14 днів |
|---|---|
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 40 мм |
| Розмір | 3 дюйми |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 04-006 |
| Вид | Флейцева |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 70 мм |