|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Товщина | 11 мм |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 43 мм |
| Розмір | 2" |
| Матеріал ручки | Пластик + гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 03-003 |
| Вид | Флейцевий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |