|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 35 мм |
| Розмір | 1,5" |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 10-002 |
| Вид | Флейцевий |