|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна виробник товару | Китай |
|---|---|
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Довжина пильного полотна | 450 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0,360 кг |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація | ножівка |
| Гарантія | 14 днів |
| Ширина в упаковці (см) | от 4 до 11 см |
| Особливості | Зменшений опір різання |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 54 см |
| Довжина, мм | 450 |
| Артикул | 47-010 |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 450 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вес (кг) | 0,360 кг |
| Тип леза | Монолітне |
| Додаткові характеристики | Кількість зубів: 9TPI, Твердість сталі: 56 HRC, Товщина полотна: 0.9 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Глибина в упаковці (см) | 54 см |
| Тип товару | Столярна |