|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна-виробник | Україна |
|---|---|
| Товщина | 110 мкм |
| Ширина | 25 мм |
| Клейовий склад | Синтетический каучук |
| Колір | Білий |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-019 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 6Н/25мм |
| Довжина | 20 м |
| Температура експлуатації | до +60°C |