|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Товщина | 120 мкм |
|---|---|
| Ширина | 19 мм |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Колір | синій |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-023 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Довжина | 20 м |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |