|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Товщина | 120 мкм |
|---|---|
| Ширина | 25 мм |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Колір | Зелений |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-155 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Довжина | 40 м |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |