|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Основа стрічки | Поліетиленова плівка |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-150 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 11Н/25мм |
| Довжина | 10 м |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 17 мкм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Акрил |
| Колір | Прозорий |