|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина | 45 мм |
|---|---|
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Сірий |
| Основа стрічки | ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-149 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 4,5Н/25мм |
| Довжина | 30 м |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 125 мкм |