|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Толщина (мм) | 1 |
|---|---|
| Ширина, мм | 23 |
| Матеріал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр | 40-60 мм |
| Тип головки | Циліндрична |
| Применение | Для дому, Для колодязя, Для вентиляції, Для квартири, Для вентфасадів, Для труб |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Тип товару | Хомут черв'ячний |
| Ширина ленты | 23 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Основа | Сталь |
| Довжина | 60 мм |
| Тип горючості | НГ (негорючі) |
| Робочий матеріал | Пластик, Шланг, Сталь |
| Країна реєстрації бренду | Країна |
| Гарантія | 14 днів |
| Артикул | 37-029 |