|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип товару | Хомут черв'яковий |
|---|---|
| Ширина ленты | 12 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Глибина в упаковці (см) | 30 см |
| Товщина шару | 0.65 mm |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 дней |
| Артикул | 37-036 |
| Матеріал | Нержавеющая сталь |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт |
| Диаметр | 120-140 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0, 350 кг |
| Применение | Универсальный |
| Кількість вантажних місць | 1 |